Powered by ZigaForm version 3.4.3

Privatumo politika

  1. Bendrosios nuostatos

1.1 Ši privatumo politika reglamentuoja www.siltasgranitas.com elektroninės parduotuvės (toliau – SILTAS GRANITAS) ir SILTAS GRANITAS  kliento (toliau – Jūs, Jūsų) pagrindinius asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ir saugojimo principus bei tvarką.

1.2 Jūsų asmens duomenų rinkimą, tvarkymą ir saugojimą nustato ši privatumo politika, Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas ir kiti teisės aktai.

1.3 Svetainėje nurodydami savo asmens duomenis, sutinkate, kad SILTAS GRANITAS juos valdys ir tvarkys šioje privatumo politikoje bei teisės aktuose numatytais tikslais, priemonėmis ir tvarka.

  1. Asmens duomenų rinkimas, tvarkymas, saugojimas

2.1 SILTAS GRANITAS vadovaujasi šiais pagrindiniais asmens duomenų tvarkymo principais:

2.1.1 Asmens duomenys renkami apibrėžtais ir teisėtais tikslais.

2.1.2 Asmens duomenys tvarkomi tiksliai ir sąžiningai.

2.1.3 Asmens duomenys nuolat atnaujinami.

2.1.4 Asmens duomenys saugojami ne ilgiau, nei to reikalauja nustatyti duomenų tvarkymo tikslai.

2.1.5 Asmens duomenis tvarko tik tie darbuotojai, kuriems suteikta tokia teisė.

2.1.6 Visa informacija apie tvarkomus asmens duomenis yra konfidenciali.

2.2 SILTAS GRANITAS gerbia kiekvieno Jūsų teisę į privatumą. Jūsų asmens duomenys (vardas, pavardė, amžiaus grupė, adresas, telefono numeris, elektroninio pašto adresas ir kita svetainės registracijos formoje nurodyta informacija) renkami ir tvarkomi šiems tikslams:

2.2.1 apdoroti Jūsų prekių užsakymus;

2.2.2 išrašyti finansinius dokumentus (pvz., sąskaitas faktūras);

2.2.3 spręsti problemas, susijusias su prekių pateikimu ar pristatymu;

2.2.4 vykdyti kitus sutartinius įsipareigojimus;

2.2.5 Jums įvykdžius užsakymą SILTAS GRANITAS svetainėje mes išsaugome šiuos Jūsų duomenis:

Vardas

Pavardė

Telefono numeris

El.pašto adresas

Pristatymo adresas

Įmonės rekvizitai (jei juos nurodote)

IP adresas

2.2.6 visi šie duomenys naudojami tik sklandžiam užsakymo pristatymui ir išsaugomi sistemoje jei pirkėjas ateityje norėtų atlikti daugiau užsakymų

2.2.7 Jums užpildžius užklausos formą mūsų svetainėje Jūsų patogumui mes taip pat renkame ir tvarkome šiuos duomenis:

Užklausos ir pirkimo istoriją;

IP adresą;

Mokėjimų istoriją;

2.2.8 šie duomenys gali būti ištrinti asmeniui kreipusis 5.1 punkte nurodytais kontaktais

  1. Asmens duomenų perdavimas trečiosioms šalims

3.1 Asmens duomenų perdavimas trečiosioms šalims

3.1.2 Pardavėjas turi teisę perduoti informaciją trečioms šalims, tik punkto 2.2 tikslams pasiekti.

3.1.3 Tik Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

3.1.4 Informuojame, kad SILTAS GRANITAS vartotojų informacija rinkodaros tikslais niekada nesidalina su trečiosiomis šalimis

  1. Užklausos pateikimo taisyklės

4.1 Jūs užklausos formoje turite pateikti pilną, išsamią ir teisingą informaciją apie save. Jeigu užklausos formoje Jūs pateikiate netikslius, melagingus ar klaidinančius duomenis, mes turime teisę anuliuoti Jūsų užklausą ir ištrinti duomenis.

  1. Slapukai (angl. cookies)

5.1 Informuojame, jog tam, kad galėtume pasiūlyti Jums visavertes paslaugas mūsų svetainėje, Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) įrašome informaciją (slapukus, angl. „cookies“). Įrašytą informaciją naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės naudotoją, rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome, ir galite ištrinti dalį ar visus įrašytus slapukus. Taip pat turite teisę nesutikti, kad būtų įrašoma ir naudojama informacija (slapukai) Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Preziumuojame, jog naudodamasis SILTAS GRANITAS svetaine sutinkame su tuo, kad Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) būtų įrašoma informacija. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus, ar kreipdamiesi į mus bet kuriais svetainėje skelbiamais kontaktais.

  1. Taisyklių keitimas ir baigiamosios nuostatos

6.1 SILTAS GRANITAS turi teisę iš dalies ar visiškai pakeisti Privatumo sąlygas apie tai pranešdami svetainėje. Tolimesnis naudojimasis mūsų tinklapio paslaugomis reiškia šių taisyklių laikymąsi. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami derybų būdu.

Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus. Jeigu turite klausimų ar pasiūlymų, rašykite mums info@siltasgranitas.com